Dataeva

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Size zamanında daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen bize ulaşın.

İletişim bilgileri

Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. No:22/2/39, Türkiye, 34158
Bakırköy/İstanbul
info@dataeva.com
(0212) 939 75 24

Bizi takip et

Hizmetlerimize Dön

Microsoft Power BI

Çalışanların kendinden emin kararlar almasına yardımcı olan uçtan uca iş zekası platformuyla veriye dayalı içgörülere kolay erişim sağlayın.

Görsel analizler ile zengin ve etkileşimli raporlar oluşturun.

Dynamics 365, Salesforce, SAP, Azure SQL DB, Excel ve SharePoint gibi yüzlerce desteklenen şirket içi ve bulut tabanlı kaynaktan verilere erişin. Otomatik, artımlı yenilemelerle her zaman güncel kalmasını sağlayın. Power BI Desktop, geniş çaplı senaryolar için eyleme dönüştürülebilir içgörüler geliştirmenizi sağlar.

Veri modelleme araçları sayesinde zamandan tasarruf edin ve veri hazırlamayı kolaylaştırın. Milyonlarca Excel kullanıcısının aşina olduğu self servis Power Query deneyimini kullanarak saatlerinizi geri kazanın. Power BI’da verileri alın, dönüştürün, tümleştirin ve zenginleştirin.

Bireylerden bir bütün olarak kuruluşa kadar ölçeklenen bir analiz platformuyla birden fazla çözümün ek maliyetini, karmaşıklığını ve güvenlik risklerini azaltın.

Toplanan verilere dayanarak bilinçli kararlar alarak karar alma sürecinizi geliştirin.

Kullanımı kolay tek bir platformda trendleri keşfedin, raporlar oluşturun ve akıllı kararlar alın. Verilerinizi dışa aktarıldığında bile güvenli ve uyumlu tutmaya yardımcı olacak önde gelen hassasiyet sınıflandırması ve veri kaybını önleme yeteneklerinden yararlanın.

Kuruluşunuzdaki kullanıcılar yalnızca geçmiş olayları ve gerçek zamanlı verileri analiz etme becerisine sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda dahili makine öğrenimi ve yapay zeka yeteneklerini kullanarak gelecekteki trendler için sağlam tahminler yapma yetkisine de sahip olacak.

Sosyal medya hesaplarınızı yönetirken aldığınız dönüşleri tek bir ekranda raporlayın, karşılaştırmalarınızı mecra bazlı olarak da görüntüleyin. Pazarlama stratejilerinizi edindiğiniz içgörülere göre planlayın, dönüşümlü kampanya veya reklamlarınız için en doğru adımları atın.

O zaman şimdi verilerinizi eyleme dönüştürmek için bizimle irtibata geçin.