Dataeva

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Size zamanında daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen bize ulaşın.

İletişim bilgileri

Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. No:22/2/39, Türkiye, 34158
Bakırköy/İstanbul
info@dataeva.com
(0212) 939 75 24

Bizi takip et

Hizmetlerimize Dön

Microsoft Power Automate

Power Automate ile organizasyonel süreçlerinizi kolayca otomatikleştirin.

Hızlı ve güvenli bir şekilde iş akışlarıyla verimlilği artırın.

Microsoft Power Platform'un bir parçası olan Power Automate, kuruluşunuza otomasyonu getirir, manuel görevlere harcanan zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak daha anlamlı etkinliklere odaklanmanıza yardımcı olur.

700'den fazla veri kaynağıyla veya genel kullanıma açık herhangi bir API ile konuşabilir ve hatta Excel'de veri hesaplama gibi yerel bilgisayarınızdaki görevleri otomatikleştirebilir. Tüm bunlar, Power Automate'in kodsuz/az kodlu platformunu kullanarak tipik iş kullanıcılarından BT'ye kadar tüm beceri düzeyleri tarafından yapılabilir.

Benzersiz iş ihtiyaçlarını karşılamak için önceden oluşturulmuş şablonlardan yararlanın veya özel iş akışları oluşturun. Bildirimler ve veri toplama gibi basit görevlerden koşula dayalı eylemler ve döngüler içeren karmaşık işlemlere kadar gerçek zamanlı otomasyonun avantajlarını keşfedin.

Çalışanlarınızın iş yüklerini önceliklendirmelerine yardımcı olunuz.

Faaliyetler çeşitli şekillerde otomatikleştirilebilir; örneğin, belirli bir olay gerçekleştiğinde (örn. bir e-postanın alınması) olayla tetiklenen otomasyon gerçekleşir ve tercihlerinize bağlı olarak her gün, hafta veya ayda belirli bir saatte planlanmış otomasyon gerçekleşir.

Tekrarlanan görevleri otomatikleştirmek ve bunların değerli zamanınızı tüketmesini önlemek için yapay zekadan yararlanın. AI Builder ve GPT ile otomasyonu daha akıllı hale getirin. Metin oluşturmak, metni özetlemek ve yanıtlamak için akışlarınıza güçlü dil modelleri ekleyin. Gelişmiş az kodlu yapay zeka ile benzersiz senaryolar oluşturun.

Power Automate Process Mining ile süreç performansı sorunlarını ve verimsizlikleri hızlı bir şekilde belirleyin ve otomasyon fırsatlarını keşfedin.