Dataeva

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Size zamanında daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen bize ulaşın.

İletişim bilgileri

Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. No:22/2/39, Türkiye, 34158
Bakırköy/İstanbul
info@dataeva.com
(0212) 939 75 24

Bizi takip et

Hizmetlerimize Dön

Microsoft Power Apps

Yeniliği hızlandırmak, çevikliği ve verimliliği artırmak ve iş değeri yaratmak için Microsoft Power Apps dünyasını keşfedin.

Kurumunuza özel uygulamalar geliştirin.

Power Apps, ihtiyacınıza ve iş gereksinimlerinize yönelik özel uygulamalar geliştirmenizi sağlayacak ortamı hazırlayan veri platformudur. Microsoft Teams, Office 365, Microsoft 365, Dynamics 365, SQL, SAP, Google gibi 250’den fazla veri kaynaklarına bağlanarak kod yazmadan zengin özelliklere sahip, özel iş uygulamaları oluşturma deneyimi sağlar.

Otomatik olarak herhangi bir cihazda çalışabilen kapsamlı, hızlı yanıt veren uygulamalar oluşturmak için veri modelinizle ve iş süreçlerinizle başlayın. Ticari varlıkları özelleştirmek ve kullanıcı deneyimini belirli rollere uyarlamak için basit bir sürükle ve bırak tasarımcısını kullanın.

Microsoft Power Platform ve Copilot ile entegrasyonun gücünü keşfedin! Bu araçlar bir araya gelerek verimliliği bir sonraki seviyeye taşıyor. Artık sorunsuz ve kusursuz otomasyonun, gelişmiş yapay zeka desteğinin ve eyleme geçirilebilir içgörülerin keyfini tek bir yerde çıkarabilirsiniz . Bu kusursuz entegrasyon üretkenliğin ve karar alma sürecinin artmasına ve manuel işlerin en aza indirilmesine yardımcı olur. Daha akıllı bir çalışma yöntemini keşfetmeye başlayın!

İş zorluklarını çözen özel uygulamalar oluşturun.

Microsoft Copilot, gelişmiş işlevler ve önceden oluşturulmuş şablonlar ve bileşenlerle herkesin az kodlu uygulamaları hızlı bir şekilde oluşturmasına ve paylaşmasına olanak tanıyın.

Microsoft'un Az Kodlu (Low Code) Uygulama Geliştirme Ortağı olan Dataeva, sürdürülebilir etki yaratmak ve az kodlu teknolojilerden iş değerini en üst düzeye çıkarmak için Microsoft Power Platform'un en iyilerini sunuyor.

Power Apps ile geliştirilen uygulamaları, Power Automate’in ve Power BI’ın gücüyle birleştirerek iş akışlarınız için daha fazla senaryolar üretin, fikirlerinizi uygulamalarınıza yansıtın.

Bizimle irtibata geçerek ihtiyacınıza göre Power Apps iş uygulamasını en kısa sürede sahip olmanızı sağlayalım!